MYJNA

Poniżej przedstawiamy naszą ofertę, Jednak to tylko zwykły opis a tajemnica naszej jakości tkwi w sposobie w jaki wykonujemy usługi i jakich używamy środków. Ale o tym cicho sza…

  • Mycie ręczne (samochody osobowe, vany, terenowe)
  • Mycie bezdotykowe (piana aktywna)
  • Sprzątanie wnętrz (odkurzanie, czyszczenie plastików, mycie szyb)
  • Zabezpieczanie i odświeżanie lakieru (wosk ręczny)
  • Kompleksowe przygotowywanie samochodów do sprzedaży
  • Pranie tapicerek
  • Czyszczenie tapicerki skórzanej
  • i inne

Chwalimy się...? A jakże!

Unikamy samouwielbienia ale jak tu nie pochwalić się tym, że mamy najlepszy wosk ręczny we Wrocławiu. Posiadamy w swojej ofercie ów wosk od ponad 2 lat i po reakcjach klientów, możemy śmiało pokusić się o takie stwierdzenie.

Zawiera on naturalną Carnaubę, która jest najtwardszym woskiem występującym w przyrodzie. Dzięki temu karoseria samochodu jest doskonale i długotrwale zabezpieczona co istotnie spowalnia proces starzenia się lakieru pod wpływem działania warunków atmosferycznych.

W związku z pytaniami od naszych klientów, informujemy iż od kwietnia 2019 roku wprowadzamy do naszej oferty powłoki ceramiczne.

Promocje

Każdy z naszych Klientów ma możliwość do skorzystania z szeregu promocji cenowych jakie oferuje nasza firma. Myjnia OGNIK-BIS posiada w ofercie karnety stałego klienta, karnety rabatowe oraz całe pakiety usług pozwalających zaoszczędzić Państwa pieniądze. Podstawowa zasada w naszej firmie to „im więcej zamawiasz tym mniej płacisz”. Zamówienie kilku usług jednocześnie na pewno zostanie zauważone przez naszych pracowników i zaowocuje rabatem.

Cenimy sobie Klientów, którzy do nas wracają. Dla Klientów systematycznie myjących swój pojazd mamy w prezencie co 10 mycie gratis.

Myjnia OGNIK-BIS nie zapomina również o swoich Klientach instytucjonalnych. Korzystanie z pakietów dla firm gwarantuje lepszą kontrolę wydatków poniesionych na mycie pojazdów i zapobiega zbędnym wydatkom na drogie akcesoria i kosmetyki samochodowe. Mycie samochodów w pakietach firmowych pozwala zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze. Każdy Klient instytucjonalny jest traktowany indywidualnie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

OGNIK-BIS STAWIAMY NA JAKOŚĆ !!!